Data rozpoczęcia kursu

Ośrodek Szkolenia Kierowców Glaz-Car informuje, iż termin rozpoczęcia kursu dla nowych kandydatów będą ustalany z grupą zainteresowanych osób, aby było to jak najdogodniejsze dla całej grupy.

Zainteresowanych  serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Szkoła jazdy przyjazna kobietom

Nauka jazdy samochodem jest specyficzna pod tym względem, iż nie każdy z nas posiada takie same zdolności i umiejętności. Dlatego też nauka u jednych kursantów może trwać dłużej i nie przynosić aż tak zdumiewających rezultatów, jak u drugich. Często to właśnie mężczyźni - choć nie jest to reguła! - szybciej przyswajają triki oraz sam sposób jazdy samochodem. Kobiety czasem potrzebują trochę więcej czasu, by zaznajomić się z niektórymi manewrami czy skrzyżowaniami.

Istotne w tej kwestii jest odpowiednie podejście - w tym przypadku indywidualne podejście do każdego kursanta i kursantki.

W naszej szkole nauki jazdy Glaz-Car staramy się, aby kursantki czuły się swobodnie oraz komfortowo - by nauka jazdy przebiegała sprawnie oraz bezstresowo. Nie sposób wywierać nacisk i  presję, bo to nie pomoże szybciej przyswoić pewnych rzeczy. 

Potwierdzeniem naszych pozytywnych praktyk w stosunku do kobiet jest sam fakt, iż większość zgłaszających się osób na naukę jazdy to właśnie kobiety. W dodatku warto wspomnieć, iż wszystkie dotychczasowe kursantki oraz kursanci pojawiali się w naszej szkole jazdy z polecenia innych zadowolonych osób, które dzięki naszemu OSK Glaz-Car zdobyli bez problemu prawo jazdy kat. B.

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz strony www Skoczów

Copyright © 2019 Glaz-Car.pl

wykonanie: Webbeskid